Home / Diyarbakır Son Dakika Haberleri / Diyarbakırda Akademi Üniversite

Diyarbakırda Akademi Üniversite

Diyarbakır Son Dakika Haberleri – Diyarbakır’da üniversite öğrencilerine “Akademi Üniversite” tanıtımı gerçekleştiriliyor.

Edinilen bilgiye göre Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, şehirlerarası otobüs terminali ile Dicle Üniversitesi kampüs alanında açtığı stantlarla gençleri Akademi Üniversite’ye davet etti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, şehirlerarası otobüs terminali ile Dicle Üniversitesi kampüs alanında açmış olduğu stantlarla gençleri Akademi Üniversite’ye davet etti.
Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Akademi Üniversite, 2022 – 2023 eğitim öğretim yılının açılmasıyla tanıtımlarına başladı.

Akademi Üniversite eğitmenleri, Dicle Üniversitesi ve Diyarbakır şehirlerarası otobüs terminalinde kurulan stantlarda gençlere Akademi Üniversite’nin tanıtımını yapıp gençleri bilgilendirdiler.

Yapılan bilgilendirmede gençlere, Akademi Üniversitedeki faaliyetler anlatıldı.

Stant görevlisi Aydan Ceylan ise herkesi akademi üniversiteye davet ettiklerini ifade ederek, Akademi Üniversitenin gençlerin ihtiyacına cevap veren bir yer olduğunu söyledi.

Üniversite öğrencilerinden Aziz Ataş, Akademi Üniversite’yi en kısa zamanda ziyaret edeceğini ifade etti.

Batman’dan üniversite eğitimi için Diyarbakır’a gelen öğrenci Hayri Baykara ise merkezi merak ettiğini belirterek; Akademi Üniversite hususunda bilgi aldım. İnşallah en kısa sürede ziyaret edeceğim, dedi.

Çanakkale’den gelen üniversite öğrencisi Ayten Taşkınoğlu ise merkezin öğrenciler için yararlı olacağına inandığını ifade etti.

 

About iga

Check Also

1 Buçuk Milyonla Kayıplara Karıştı

Diyarbakır Son Dakika Haberleri –  7 Ay Önce Başladığı İşte Güven Kazanıp 1 Buçuk Milyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.