Home / Diyarbakır Son Dakika Haberleri / Eşinin İsminin Talisca Olmasını İstiyor

Eşinin İsminin Talisca Olmasını İstiyor

Diyarbakır Son Dakika Haberleri – Kuaresma Azad’ın babası; kendisi için Ghezzal, eşi için Talisca ismini istiyor!

Diyarbakır’da, 5 yaşındaki oğluna Kuaresma Azad, 2 yaşındaki kızına ise Anne Marie adını veren 31 yaşındaki futsal sporcusu Veysi Çevik, kendi ismini de Rachid Ghezzal olarak değiştirmek için e-Devlet’ten başvuru yaptı.

Oğlunun adına Ricardo ismini ilave ettirmek için de talepte bulunan Çevik, Quaresma ve Anne-Marie isimlerini çok sevdiğini, çocuğu olmadan önce de; oğlu olursa adını Quaresma koymak istediğini ifade etti.

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nün; vatandaşların e-devlet üzerinden isim değişikliği için başvuruda bulunabileceğini duyurmasının ardından Diyarbakır’da yaşayan ve Ankara’da Futsal 1’inci Ligi takımlarından Çankaya Belediyespor takımında oynayan Veysi Çevik, Beşiktaşlı futbolcu Rachid Ghezzal’ın ismini almak için talepte bulundu. Sadece maç günleri Ankara’ya giden Veysi Çevik, oğlu Kuaresma Azad’ın isminin de “Ricardo Kuaresma Azad” olması için başvuru yaptı. Kızına da İngiliz şarkıcı Anne-Marie’nin adını koyan Veysi Çevik’in 2 başvurusunun da şu an inceleme aşamasında olduğu belirtildi.

EŞİMİN İSMİNİN ANDERSON TALISCA OLMASI İÇİN BAŞVURACAĞIM

Veysi Çevik, Anne-Marie’yi de çok sevdiğini, onun çok güzel bir insan olduğunu ve kızına da onun ismini verdiklerini ifade etti. Artık isim değiştirme sırasının kendisinde ve eşinde olduğunu belirten Çevik, kendisinin isminin Rachid Ghezzal, eşinin isminin ise Anderson Talisca olması için başvuruda bulunacağını söyledi.Veysi Çevik’in eşi Halide Çevik de eşine olan sevgisinden ötürü yabancı isimleri olgunlukla karşıladığını belirterek, Talisca ismini kabul edebileceğini söyledi.

About iga

Check Also

1 Buçuk Milyonla Kayıplara Karıştı

Diyarbakır Son Dakika Haberleri –  7 Ay Önce Başladığı İşte Güven Kazanıp 1 Buçuk Milyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.