Home / Diyarbakır Son Dakika Haberleri / Belediye Başkanından Aile Ziyareti

Belediye Başkanından Aile Ziyareti

Diyarbakır Son Dakika Haberleri – Belediye Başkanından Aile Ziyareti! Detaylar Haberin Devamında Yer Almaktadır.

Diyarbakır Bağlar Belediyesi Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile Kaynartepe Mahallesi’nde esnafı ve bazı aileleri ziyaret etti.

Diyarbakır Bağlar Belediyesi Başkanı Hüseyin Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ile Kaynartepe Mahallesi’nde bulunan esnafları ve bazı aileleri ziyaret etti.

Belediyeden yapılmış olan açıklamaya göre; Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun ilçedeki esnaf ve ev ziyaretleri devam ediyor.

Kaynartepe Mahallesi’nde yaşlı bir vatandaş ile görüşen Hüseyin Beyoğlu, esnafı ziyaret etti ve bazı evlere misafir oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Başkan Hüseyin Beyoğlu, yapılan hizmetlerin seçim odaklı herhangi bir çalışmanın içinde olmadığını, göreve geldikleri 2019 yılından bu yana tam 41 aydır aralıksız olarak sahada olduklarını, vatandaşların sorunlarını dinlediklerini belirtti.

41 aydır her koşulda sahada olduklarını aktaran Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, vatandaşı mutlu edebilmek için sorunların çözümüne çalışmak gerektiğini, çözemeyecekleri sorunlarda da çözülmesine aracılık ettiğini, alanı olsun ya da olmasın, vatandaşın derdini göz ardı edemeyeceklerini ifade etti.

About iga

Check Also

1 Buçuk Milyonla Kayıplara Karıştı

Diyarbakır Son Dakika Haberleri –  7 Ay Önce Başladığı İşte Güven Kazanıp 1 Buçuk Milyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.