Home / Diyarbakır Son Dakika Haberleri / Diyarbakır Ekonomi Haberleri

Diyarbakır Ekonomi Haberleri

Diyarbakır Son Dakika Haberleri / Diyarbakır Ekonomi Haberleri – İhracat rekortmeni Yeşil Ambalaj TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu ağırladı!

Diyarbakır’da düzenlenen bölge toplantısına katılan TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, 2022 yılının ilk çeyreğinde Diyarbakır’da ihracat şampiyonu olan ve covid-19 (koronavirüs) salgınına rağmen büyüme hedeflerinden şaşmayan Yeşil Ambalaj fabrikasını ziyaret etti.

Beraberinde TOBB Başkan Danışmanı Kutbettin Arzu, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya, Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil ile birlikte Yeşil Ambalaj Fabrikasına yaptığı ziyarette, Yeşil Ambalaj Genel Müdürü Hasan Yeşil tarafından karşılandı.

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na oluklu mukavvadan yaptıkları Diyarbakır tablosunu hediye eden Yeşil Ambalaj Genel Müdürü Hasan Yeşil, “Fabrikayı ziyaret eden TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’na, Sayın Kutbettin Arzu’ya ve fabrikamızı ziyaret eden bölge Oda/Borsa Başkanlarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Burada, onuruna verilen yemeğe katılan TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, yemek sırasında ve sonrasında bölge oda ve borsa başkanları ile sohbet ederek, sorunlarını dinledi.

YEŞİL AMBALAJ BÜNYESİNDE GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİNİ BARINDIYOR

Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi’nde oluklu mukavva üretimi yapan ve geniş ürün yelpazesini Ortadoğu, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri pazarına sunan Yeşil Ambalaj, tekstilden gıdaya, kozmetikten inşaata kadar her sektöre hitap eden bir firma olma unvanını koruyor.

About iga

Check Also

1 Buçuk Milyonla Kayıplara Karıştı

Diyarbakır Son Dakika Haberleri –  7 Ay Önce Başladığı İşte Güven Kazanıp 1 Buçuk Milyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorumlar

Gösterilecek yorum yok.